Vyšlo další číslo

Poslední pracovní dny v listopadu bude do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručen Českotřebovský zpravodaj. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.

Prosincový zpravodaj představuje nové vedení města. Kalendář svozu tříděného odpadu od rodinných domů v roce 2023 najdete na stranách 11 až 13. Od strany 15 začíná kalendář plný nejen vánočních akcí. Od strany 15 začíná kalendář plný nejen vánočních akcí. V městském muzeu na vás čeká výstava Když čas zpomalí. V sobotu 17. prosince můžete zažít Vánoce s knihovnou a v neděli 18. prosince navštívit Vánoční trhy.

Novinky z města vždy najdete na stránkách www.ceska-trebova.cz a na sociálních sítích. 

Do přípravy dalšího čísla se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 13. prosince 2022.

Českotřebovský zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 1. prosince 2022. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Volné výtisky Českotřebovského zpravodaje budou k dispozici v městské knihovně, turistickém informačním centru, na obecním úřadě v obci Přívrat, Rybník, Semanín a Třebovice, nejdříve 1. prosince 2022.

Příjemné zimní dny vám přeje

Hana Sychrová, redaktorka

 

  

KULTURA | SPORT | POLITIKA | MĚSTO | AKCE | VZDĚLÁVÁNÍ | VOLNÝ ČAS