Vyšlo další číslo novin

Poslední pracovní dny v dubnu budou do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručeny Českotřebovské noviny. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.

V novinách najdete, co se ve městě událo od konce března do první poloviny dubna 2019. Zastupitelstvo města schválilo obecně závaznou vyhlášku o regulaci provozování hazardních her ve městě, její celé znění si můžete přečíst na druhé straně. Na začátku května proběhnou zápisy do mateřských škol. Volby do Evropského parlamentu se konají 24. a 25. května. Z pozvánek na akce vybírám Putování za třebovským kohoutem, Muzejní noc v Kozlově, Besídku zájmových kroužků DDM Kamarád, Kurz šití kožených barefoot mokasín, ZUŠ Open, Noc kostelů a zážitkovou hru Zachraňte Kateřinu II., 10 dní florbalu, Rybářský víkend, předávání Cen města Česká Třebová 2018, Benefiční notování a zbývající koncerty Bennewitz festivalu 2019. Kompletní přehled akcí včetně výstav a programu kina začíná na straně 11. V sobotu 4. května startujte Bike park Peklák!

Do přípravy dalšího čísla Českotřebovských novin se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 15. května 2019 (včetně).

Českotřebovské noviny najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 2. května 2019. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Volné výtisky Českotřebovských novin budou v květnu do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea) a v městské knihovně.

Příjemné jarní dny přeje

Hana Sychrová

KULTURA | SPORT | POLITIKA | MĚSTO | AKCE | VZDĚLÁVÁNÍ | VOLNÝ ČAS