Vyšlo další číslo novin

Poslední pracovní dny v září budou do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručeny Českotřebovské noviny. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.

Při příležitosti 30. výročí listopadových událostí roku 1989 připravilo městské muzeum pro veřejnost několik přednášek a město naplánovalo slavnostní večer. V městské knihovně můžete navštívit scénické čtení Mé dětství v socialismu, ale nebude chybět ani tradiční Pohádkový listopad pro rodiny s dětmi. Tento měsíc vám kalendář akcí nabízí i Herní víkend, Podzimní doteky, Burzu věcí a nápadů v Ekocentru Podorlicko, Otevřenou keramickou dílnu v DDM Kamarád, koncert k 25 letům DPS Kajetánek, Vehikl model show, Svatomartinský průvod rodinného centra ROSA, tradiční Jabkancovou pouť a mnoho, mnoho dalšího. Milovníci divadla, koncertů, seminářů či výstav mají z čeho vybírat. V rozhovoru jsme si povídali s režisérem DS Hýbl Jiřím Jirešem nejen o chystané premiéře. Tak se pusťte do čtení!

Do přípravy dalšího čísla Českotřebovských novin se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 15. listopadu 2019 (včetně).

Českotřebovské noviny najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 31. října 2019. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Volné výtisky Českotřebovských novin budou v listopadu do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea) a v městské knihovně.

Příjemné podzimní dny přeje

Hana Sychrová

KULTURA | SPORT | POLITIKA | MĚSTO | AKCE | VZDĚLÁVÁNÍ | VOLNÝ ČAS