Vyšlo další číslo novin

Poslední pracovní dny v červnu budou do každé domácnosti v České Třebové, včetně místních částí Kozlov, Lhotka, Skuhrov a Svinná, doručeny Českotřebovské noviny. Pokud nechcete čekat, až se tištěná verze objeví ve vaší poštovní schránce, můžete si přečíst elektronickou verzi ve formátu PDF či EPUB.

Přinášejí zprávu o držitelích Cen města za rok 2018, o druhém veřejném představení projektu modernizace železničního uzlu, silničních omezeních na průtahu městem a stručné shrnutí jednání zastupitelstva města. Nechybí pozvánka na Léto v Javorce, kdy se můžete těšit na středeční pohádky, čtvrteční koncerty a páteční večerní promítání. Na první prázdninový měsíc je naplánován také sraz kozlovských rodáků a přátel obce Kozlov, připravuje se událost Výtvarná Svinná, Matyldina knihovna v přírodě či Pekelný kilometr. V městském muzeu je k vidění výstava Nástup! 100 let skautingu v České Třebové. Již tradičně noviny obsahují nabídku divadelního předplatného na sezonu podzim 2019, kterou připravilo kulturní centrum a další strana patří programu Kruhu přátel hudby na sezonu 2019/2020. První rozhovor je věnován rozsáhlé činnosti Domu dětí a mládeže Kamarád a druhý je pozvánkou na Streetballhus: zpět ke kořenům.

Do přípravy dalšího čísla Českotřebovských novin se můžete zapojit i vy, stačí poslat příspěvek, pozvánku na událost a fotografie na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 15. července 2019 (včetně).

Českotřebovské noviny najdete ve svých poštovních schránkách nejpozději 28. června 2019. Pokud ne, zavolejte na tel. číslo 737 525 001 nebo pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Volné výtisky Českotřebovských novin budou v červnu do rozebrání k dispozici v Turistickém informačním centru (recepce městského muzea) a v městské knihovně.

Příjemné letní dny přeje

Hana Sychrová

KULTURA | SPORT | POLITIKA | MĚSTO | AKCE | VZDĚLÁVÁNÍ | VOLNÝ ČAS