Jak poslat příspěvek za organizaci/občana?

Organizace působící v České Třebové a občané mají možnost informovat širokou veřejnost o důležitém dění a zajímavých událostech. Mělo by jít o kratší a výstižný text, který se bude dobře číst. Redakce jednotlivé příspěvky neupravuje, za jejich obsah a správnost odpovídá autor. Ten musí příspěvek podepsat celým svým jménem, případně názvem organizace. Ke každému článku je nutné připojit kontaktní údaje na autora (telefonní číslo, e-mail), které budou přístupné pouze redakci. Anonymní příspěvky nebudou publikovány.

Běžnou zprávu by mělo tvořit přibližně 750–800 znaků (včetně mezer). Rozsah důležité zprávy by měl být okolo 2 200 znaků (včetně mezer). Delší texty budou vráceny ke zkrácení. Doporučené písmo použité na posílaný text je Times New Roman, velikost 10, barva textu černá, bez podbarvení

Příspěvky je nutné zasílat v textovém souboru (.doc, .docx, .rtf, .txt), ke kterému je možné přiložit neupravované fotografie v dostatečné kvalitě. Jméno autora musí být uvedeno i u přiložené fotografie. Všechny příspěvky a fotografie musí být doručeny vždy do 14. dne v měsíci, který předchází danému vydání na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Redaktor zařadí příspěvek dle tématu do příslušné rubriky. Podrobnější pravidla naleznete v přiloženém dokumentu Pravidla periodika Českotřebovský zpravodaj.

Pokud organizace plánuje nějakou událost a má zájem o zapsání do Kalendáře akcí, příspěvek musí obsahovat důležité informace, které jsou podrobněji popsány v článku Příspěvky do kalendáře akcí.

Psací stroj

KULTURA | SPORT | POLITIKA | MĚSTO | AKCE | VZDĚLÁVÁNÍ | VOLNÝ ČAS